+38 (093) 31 617 59

+38 (093) 31 617 59 | moc.liamg%407lkdnacscd

+38 (093) 31 617 59

Як зробити КТ безкоштовно?Ми оснащені томографом TOSHIBA "Asteon Super 4"

DC & SCAN - це відділення променевої діагностики КНП "Дитяча клінічна лікарня №7" Печерського району міста Києва, а відповідно ми маємо договір з НСЗУ, який включає в себе в тому числі і послуги з безкоштовної діагностики КТ через систему HELSI

Безкоштовна діагностика КТ в Києві, як це працює?

1. У вас має бути декларація з сімейним ;2. Ви звертаєтеся до сімейного лікаря з приводу необхідності проведення КТ;3. Сімейний лікар за системою HELSI відправляє Вас до вузькопрофільного лікаря–спеціаліста;4. Лікарь - спеціаліст в разі необхідності виписує вам направлення на проведення КТ діагностики (номер направлення додатково приходить на ваш телефон);5. Телефонуєте нам та повідомляєте, що маєте електронне направлення HELSI;6. Ми записуємо Вас на спеціально визначений час.

КТ голови і шиї

КТ головного мозку і кісток мозкового черепа, орбіт, придаткових пазух носа. КТ пірамідок скроневих кісток, кісток лицьового черепа. КТ скронево-нижньощелепних суглобів. КТ щелеп. КТ м'яких тканин шиї.

КТ органів грудної клітини

(При наявності негативного тесту)

КТ легенів. Окремий вхід для пацієнтів і додаткові заходи безпеки анти-COVID при КТ-обстеженні легенів.

КТ внутрішніх органів

КТ черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка). КТ заочеревинного простору (нирки, надниркові залози). КТ сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур).

КТ-онко комплекси і КТ-пошук, КТ-онкологічні комплекси

Зони обстеження: голова, м'які тканини шиї, грудна порожнина, черевна порожнина з заочеревинного простору, малий таз. КТ-пошук метастазів в кістках (хребет, кістки таза, грудини, ребра). КТ-пошук конкрементів сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур).

КТ кісток і суглобів

КТ шийного, грудного і поперекового відділів хребта. КТ крижів і куприка. КТ грудини і ребер. КТ кісток тазу. КТ суглобів: тазостегнові, колінний, гомілковостопний, ступня, плечовий, ліктьовий, променевозап'ястний, кисть.


КТ безкоштовно

Ми співпрацюємо:

Оранта пройти мрт
Универсальная пройти МРТ
Инго пройти мрт
Провідна пройти мрт
Альфа страхование пройти мрт
Vuso пройти мрт
ТАС пройти мрт
Європейський страховий альянс пройти мрт
Прем'єр Асістанс МРТ
Made with