Про нас

DC & SCAN

DC & SCAN – це сайт відділення променевої діагностики КНП “Дитячої клінічної лікарні №7 Печерського району міста Києва”, яка першою відкрила можливість якісної і доступної діагностики на сучасних КТ і МРТ апаратах для всіх бажаючих по тарифам, затвердженим ІОКГС КМДА Розпорядження від 06.07.2018 року №1189 для ДКЛ №7 Печерського району та для дітей згідно з договором НСЗУ через систему HELSI. Завдяки тому, що наші протоколи досліджень регулюються державними органами, вони спрямовані саме на якісну діагностику, що доводить, що ми не зацікавлені в швидкості проведення дослідження та кількості пацієнтів. Тому ми маємо найвищий рівень якості сканування, діагностики та опису досліджень наших пацієнтів, чого не може дати жоден приватний центр. 

МРТ

Магнітно-резонансна томографія - це сучасний, складний, і безпечний метод діагностики не має аналогів.

КТ

Комп'ютерна томографія - це спеціальний сучасний вид медичної діагностики з використанням рентгенівського випромінювання.

0

Пацієнтів щодня

0

Років досвіду роботи

0

HELSI напрямки

0 +

Компаній в співробітництві

Сертифікати відповідності

Безкоштовна консультація Ми пропонуємо всім своїм потенційним пацієнтам безкоштовну консультацію. Це дасть вам можливість описати вашу конкретну проблему, поставити запитання про послуги, а також прийняти рішення про те, чи підходимо ми вам.


    Ми співпрацюємо
    Заповніть форму зворотного зв'язку і ми з Вами зв'яжемося