+38 (093) 31 617 59

+38 (093) 31 617 59 | moc.liamg%407lkdnacscd

+38 (093) 31 617 59

Контакти МРТ і КТ в Києві


Контакти МРТ і КТ в Києві

Контакти:

Якщо у вас є які-небудь питання або питання з приводу вашого здоров'я, не соромтеся. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Адреса:

Вулиця Професора Підвисоцького, 4Б, Київ, 01103(Вхід з дальнього торця будівлі)

Графік работи:

Кожного дня з 9:00 до 21:00

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час.

Can't send form.

Please try again later.

Адреса МРТ та КТ в Києві

Наша клініка знаходиться в зручному місці на правому березі Києва, Печерському районі, недалеко від метро Дружби народів на вул. Професора Підвисоцького 4б. Ціна на діагностику в Києві у нас залишається однією з найдемократичніших.

Дитяча лікарня приїзд кличко

DC & SCAN

DC & SCAN - це відділення променевої діагностики КНП "Дитяча клінічна лікарня №7 Печерського району міста Києва", яка першою відкрила можливість якісної і доступної діагностики на сучасних КТ і МРТ апаратах для всіх бажаючих по тарифах, затвердженим ВОКМР КМДА Розпорядження від 06.07.2018 року № 1189 для ДКЛ № 7 Печерського району та згідно договору НСЗУ через систему HELSI. Завдяки тому, що наші протоколи досліджень регулюються державними органами, вони спрямовані саме на якісну діагностику, що доводить, що ми не зацікавлені в швидкості проведення дослідження та кількості пацієнтів. Тому ми маємо найвищий рівень якості сканування, діагностики та опису досліджень наших пацієнтів, чого не може дати жоден приватний центр.

Безкоштовна консультація

Ми пропонуємо всім своїм потенційним пацієнтам безкоштовну консультацію. Це дасть вам можливість описати вашу конкретну проблему, поставити запитання про послуги, а також прийняти рішення про те, чи підходимо ми вам.

Ми співпрацюємо:

Оранта пройти мрт
Универсальная пройти МРТ
Инго пройти мрт
Провідна пройти мрт
Альфа страхование пройти мрт
Vuso пройти мрт
ТАС пройти мрт
Європейський страховий альянс пройти мрт
Прем'єр Асістанс МРТ
Made with